所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Product | General Type MLCCs |
| Product Category | Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded |
| Lead Diameter | 0.64 mm |
| Voltage Rating | 50 V |
| Lead Spacing | 5.08 mm |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Termination Style | Radial |
| Packaging | Reel |
| Capacitance | 0.22 uF |
| Tolerance | 20 % |
| Case Length | 7.37 mm |
| Case Height | 2.29 mm |
| Series | CK06 |
| Case Width | 7.37 mm |
| Type | MIL-C-11015 Radial Leads |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话