所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Inrush Current Limiters |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Current Rating | 1.6 A |
| Voltage | 120 VAC, 240 VAC |
| Resistance | 50 Ohms |
| Tolerance | 25 % |
| Case Diameter | 11.43 mm |
| Case Width | 4.32 mm |
| Series | CL |
| Operating Temperature Range | - 50 C to + 175 C |
| Dimensions | 11.43 mm Dia. x 4.32 mm W |
| Packaging | Bulk |
| Type | NTC Thermistors for Inrush Current Limiting |
咨询QQ
热线电话