所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Solid State Relays - Industrial Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Control Voltage Range | 90 VAC to 250 VAC |
| Load Voltage Rating | 240 VAC |
| Load Current Rating | 10 A |
| Output Device | AC Output |
| Mounting Style | Panel |
| Product Type | Industrial Mount |
| Series | CL |
| Termination Style | Screw |
| EU RoHS | Compliant |
| I/O Isolation Voltage | 4000(RMS) |
| Input Type | AC |
| Circuit Arrangement | 1 Form A |
| Package Height | 22.6 |
| Mounting | Screw |
| Maximum Turn-Off Time | 50 |
| Maximum Input Current | 10(Typ) |
| Output Type | AC |
| Maximum Output Voltage | 280(RMS) |
| Maximum Output Current | 10(RMS) |
| Maximum Off-State Leakage Current | 7000(RMS) |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 100 |
| Package Width | 57.2 |
| Maximum Turn-On Time | 50 |
| PCB | 4 |
| Maximum Operating Temperature | 80 |
| Minimum Operating Temperature | -30 |
| Package Length | 44.5 |
| Pin Count | 4 |
| Maximum Input Voltage | 250(RMS) |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Chassis Mount or Panel Mount |
| Load Current | 10A |
| Voltage - Load | 24 ~ 280 V |
| Packaging | Bulk |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 10 |
| Voltage - Input | 90 ~ 250VAC |
| Other Names | CC1757 |
| Package/Case | Hockey Puck |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| CAD Drawing | 3D CAD Model |
| Depth | 32.8mm |
| Height | 58.2mm |
| Length | 44.5mm |
| Maximum Control Voltage | 250 V rms |
| Maximum Load Current | 10 A rms |
| Maximum Load Voltage | 280 V rms |
| Maximum Turn On Time | 50 ms |
| Minimum Control Voltage | 90 V rms |
| Minimum Load Current | 150 mA rms |
| Minimum Load Voltage | 24 V rms |
| Off State Leakage Current | 7 mA rms |
| Switching Type | Zero Crossing |
| Terminal Type | Screw |
| 关断漏电流 | 7 mA 有效值 |
| 最小负载电压 | 24 V 有效值 |
| 控制电压范围 | 90 → 250 V rms |
| 安装类型 | 面板安装 |
| 最小控制电压 | 90 V rms |
| 端子类型 | 螺丝 |
| 高度 | 58.2mm |
| 负载电压范围 | 24 → 280Vrms |
| 工作温度范围 | -30 → +80°C |
| 最大控制电压 | 250 V rms |
| 最大负载电流 | 10 A rms |
| CAD 绘图 | 3D CAD 模型 |
| 切换类型 | 零交叉 |
| 深度 | 32.8mm |
| 长度 | 44.5mm |
| 最大负载电压 | 280V有效值 |
| 最小负载电流 | 150mA有效值 |
| 尺寸 | 44.5 x 32.8 x 58.2mm |
| 最大接通时间 | 50 ms |
咨询QQ
热线电话