Samsung Electro-Mechanics America, Inc
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Voltage - Rated | 10V |
| Capacitance | 47µF |
| Standard Package | 1,000 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Other Names | 1276-3377-2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Thickness(mm) | 2.5mm |
| RatedVoltage | 10Vdc |
| TempCharacteristic | X5R(-55 ~ +85) |
| Size L x W mm (Inch) | 3.2x2.5(1210) |
咨询QQ
热线电话