所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Voltage - Rated | 4V |
| Capacitance | 0.47µF |
| Standard Package | 4,000 |
| Features | Low ESL (Multi-Terminal) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Temperature Coefficient | X7S |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Applications | Bypass, Decoupling |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Other Names | 445-3392-2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话