所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Voltage - Rated | 6.3V |
| Capacitance | 1.5µF |
| Standard Package | 4,000 |
| Features | Low ESL (Multi-Terminal) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Applications | Bypass, Decoupling |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Other Names | 445-3402-2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | CLLE1A |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Case Length | 2 mm |
| Case Height | 0.85 mm |
| Case Width | 1.25 mm |
| Part # Aliases | CLLE1AX7R0J155M |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话