所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacitance | 0.1 uF |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 10 V |
| Number of Elements | 4 |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Case Length | 2 mm |
| Case Width | 1.25 mm |
| Case Height | 0.5 mm |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Series | CLLE1A |
| Capacitance - nF | 100 nF |
| Capacitance - pF | 100000 pF |
| Packaging | Reel |
| Product | Ceramic Capacitor Low Inductance |
| Factory Pack Quantity | 4000 |
| Temperature Coefficient / Code | X7R |
| Part # Aliases | CLLE1AX7R1A104M |
咨询QQ
热线电话