所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Corrugated Loom Tubing |
| Standard Package | Cable Rolls / Shrink Tubing |
| Product Length | 30480 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Diameter | 9.9 |
| Color | Yellow |
| Packaging | Roll |
| Body Material | Polyethylene |
| Diameter | 0.397" (10.08mm) |
| Features | Corrugated |
| Material | Polyethylene |
| Length | 100' (30.5m) |
| Other Names | 07498382910 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Nominal Capacity OD | 0.25" OD |
| Tubing Type | Cable Loom |
| Wall | Slit Corrugated |
| Manufacturer Series | CLT |
| Size OD | 0.4" |
| MIL SPEC | NO |
| WALL TYPE| Single Or Dual | SINGLE WALL |
| UL | NO |
| Decimal | .250 INCH |
| Sleeving | NO |
| Size By Inch Fractions | 1/4 INCH |
| Dual | NO |
| Military Color Code | YELLOW |
| Spiral Wrap | NO |
| Material/Type | PE-POLYETHYLENE |
| ZIPPER | NO |
| Heat Shrink | NO IS NOT SHRINK TUBING |
咨询QQ
热线电话