所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Input Capacitance (Cies) @ Vce | 39nF @ 10V |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100A |
| IGBT Type | Trench |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 1mA |
| Standard Package | 10 |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 2.4V @ 15V, 100A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 1200V |
| Supplier Device Package | Module |
| Power - Max | 500W |
| Package / Case | Module |
| Input | Standard |
| Configuration | Half Bridge |
| NTC Thermistor | No |
咨询QQ
热线电话