所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| No. of Phases | :Single |
| Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max | :50V |
| Forward Current If(AV) | :15A |
| Forward Voltage VF Max | :1.2V |
| Bridge Rectifier Case Style | :- |
| No. of Pins | :4 |
| Diode Mounting Type | :Quick Connect |
| Operating Temperature Min | :-55°C |
| Operating Temperature Max | :150°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Ambient Temperature Ta | :55°C |
| Body Height Max | :11.5mm |
| Current Temperature | :55°C |
| Diode Type | :Bridge Rectifier, Single Phase |
| External Depth | :28.7mm |
| External Length / Height | :25.4mm |
| External Width | :28.7mm |
| Fixing Hole Diameter | :4.9mm |
| Forward Surge Current Ifsm Max | :300A |
| Input Voltage | :35V |
| Junction Temperature Tj Max | :150°C |
| Junction Temperature Tj Min | :-55°C |
| Operating Temperature Range | :-55°C to +150°C |
| Output Current Max | :15A |
| RMS Input Voltage | :35V |
| Terminal Type | :6.35mm x 0.8mm |
| Weight (kg) | 0.004 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话