所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Input Capacitance (Cies) @ Vce | 34nF @ 10V |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 300A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 1mA |
| Standard Package | 2 |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 2.1V @ 15V, 300A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 600V |
| Supplier Device Package | Module |
| Power - Max | 960W |
| Package / Case | Module |
| Input | Standard |
| Configuration | Half Bridge |
| NTC Thermistor | Yes |
咨询QQ
热线电话