所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Cable Length - Imperial | :1.64ft |
| Cable Length - Metric | :500mm |
| Connector Type A | :IEEE-488 / GPIB |
| Connector Type B | :IEEE-488 / GPIB |
| Jacket Color | :Beige |
| Cable Length | :0.5m |
| Color | :Beige |
| Weight (kg) | 0.209 |
| Tariff No. | 85369010 |
| Boot Type | Non Booted |
| Cable end 1, Connector Angle | Right-Angle |
| Cable end 1, Connector Type | Normal GPIB |
| Cable end 2, Connector Angle | Right-Angle |
| Cable end 2, Connector Type | Normal GPIB |
| Cable Type | Molded IEEE-488 |
| Color, Jacket | Gray |
| Length, Cable | 0.5 m |
| Shielding | Foil and Braid |
| Special Features | Non Booted |
| Standards | UL |
| Type | GPIB/HPIB |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话