所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Power Cable |
| Number of Conductors | 1 |
| Size | 0 AWG |
| Conductor Material | Nickel Plated Copper |
| Standard Package | Cable Rolls / Shrink Tubing |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.39mm) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.504" (12.80mm) |
| Wire Gauge | 1/0 AWG |
| Cable Type | Hook Up, Dual Wall |
| Conductor Strand | 1045/30 |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Length | 500' (152.44m) |
| Voltage | 600V |
| Jacket Color | White |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 1 |
| 导体直径 | 10.41 mm [ .41 in ] |
| 封装方法 | 卷 |
| Jacket Material | Radiation-Crosslinked, Modified Flexible ETFE |
| 电线尺寸 (mm²) | 53.5 |
| 电缆类型 | 电源 |
| Number of Strands | 1045 |
| 绝缘套管颜色 | 白色 |
| 电线尺寸 (CMA) | 104500 |
| 绝缘材料 | 辐照交联改型柔性 ETFE |
| 产品类型 | 电缆 |
| 工作温度范围 (°C) | -65 – 200 |
| 电线颜色 | WT |
| 额定电压 (VAC) | 600 |
| 导体数量 | 1 |
| 总体外径 | 12.8 mm [ .504 in ] |
| 长度 (ft) | 50 |
| 绝缘种类 | 双 |
| Strand Size (AWG) | 30 |
| 电线尺寸 (AWG) | 0 |
| 产品分类 | 电缆 - 电力 |
| 导体材料 | 镀镍铜, 镀镍铜 |
| 线径 | 12.8 mm [ .504 in ] |
咨询QQ
热线电话