所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Metal Film |
| Resistance Value | 1.69 KOhm |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 1/4 W |
| Product Diameter | 1.65 mm |
| Product Length | 3.81 mm |
| Temperature Coefficient | ±50 ppm/°C |
| Operating Temperature | -55 to 175 °C |
| Case Style | Conformal |
| Lead Finish | Tin/Lead |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resistance (Ohms) | 1.69k |
| Features | Flame Retardant Coating |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm) |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | Axial |
| Composition | Metal Film |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话