所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Diameter | 1.65 mm |
| Factory Pack Quantity | 5000 |
| Product | Metal Film Resistors Controlled Temp Coefficient |
| Product Category | Metal Film Resistors |
| Lead Diameter | 0.41 mm |
| Voltage Rating | 200 V |
| Series | CMF |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 175 C |
| Termination Style | Axial |
| Resistance | 21.5 kOhms |
| Temperature Coefficient | 100 PPM / C |
| Unit Weight | 0.004233 oz |
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 1 % |
| Case Length | 3.81 mm |
| Power Rating | 125 mW (1/8 W) |
| Type | Metal Film Resistors, Industrial, Precision |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话