所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Metal Film |
| Resistance Value | 10.4 KOhm |
| Tolerance | 0.1 % |
| Power Rating | 1/2 W |
| Product Diameter | 2.29 mm |
| Product Length | 6.1 mm |
| Temperature Coefficient | ±25 ppm/°C |
| Operating Temperature | -55 to 175 °C |
| Case Style | Conformal |
| Lead Finish | Matte Tin |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resistance (Ohms) | 10.4k |
| Features | Flame Retardant Coating |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | Axial |
| Composition | Metal Film |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话