所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Metal Film |
| Resistance Value | 332 KOhm |
| Tolerance | 0.1 % |
| Power Rating | 1 W |
| Product Diameter | 4.57 mm |
| Product Length | 14.27 mm |
| Temperature Coefficient | ±50 ppm/°C |
| Operating Temperature | -55 to 175 °C |
| Case Style | Conformal |
| Lead Finish | Matte Tin |
| Standard Package | Bulk |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 332k |
| Features | Flame Retardant Coating |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) |
| Power (Watts) | 1W |
| Composition | Metal Film |
| Package/Case | Axial |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话