所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 3.32k |
| Features | Flame Retardant Coating |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) |
| Power (Watts) | 1W |
| Standard Package | 100 |
| Tolerance | ±1% |
| Composition | Metal Film |
| Package/Case | Axial |
| 端子数 | 2 |
| 供应商器件封装 | Axial |
| 容差 | ±1% |
| 电阻 (Ω) | 3.32k |
| 温度系数 | ±100ppm/°C |
| 成分 | Metal Film |
| 封装/外壳 | Axial |
| 系列 | CMF |
| 功率 (W) | 1W |
咨询QQ
热线电话