所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Control Voltage Range | 15 VDC to 30 VDC |
| Load Voltage Rating | 0 VDC to 24 VDC |
| Load Current Rating | 3.5 A |
| Contact Form | 1 Form A (SPST-NO) |
| Output Device | AC Output |
| Package / Case | SIP SSR |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Type | PCB Mount |
| Series | CMX |
| Termination Style | Solder Pin |
| Package Width | 5 |
| Mounting | Through Hole |
| Maximum Off-State Leakage Current | 1 |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 9 |
| Input Type | DC |
| PCB | 4 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Turn-Off Time | 0.08(Typ) |
| Maximum Input Current | 7(Typ) |
| Output Type | DC |
| Maximum Output Voltage | 24 |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Supplier Package | Mini-SIL |
| Maximum Operating Temperature | 80 |
| Package Length | 28 |
| Pin Count | 4 |
| I/O Isolation Voltage | 2500 |
| Circuit Arrangement | 1 Form A |
| Package Height | 15 |
| Maximum Output Current | 3.5 |
| Maximum Turn-On Time | 0.35(Typ) |
| Maximum Input Voltage | 30 |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Current | 3.5A |
| Voltage - Load | 0 ~ 24 V |
| Supplier Device Package | 4-SIP |
| Packaging | Bulk |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 20 |
| Voltage - Input | 15 ~ 30VDC |
| Other Names | CC1743 |
| Package/Case | 4-SIP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Depth | 5mm |
| Height | 15mm |
| Length | 28mm |
| Maximum Control Voltage | 30 V dc |
| Maximum Load Current | 3.5 A |
| Maximum Load Voltage | 24 V dc |
| Maximum Turn On Time | 350 μs |
| Minimum Control Voltage | 15 V dc |
| Minimum Load Current | 1 mA |
| Minimum Load Voltage | 0 V dc |
| Off State Leakage Current | 0.001 mA |
| Package Style | Mini-SIP |
| Switching Type | Zero Crossing |
| Terminal Type | Through Hole |
| Operating Voltage Min | :0VDC |
| Operating Voltage Max | :24VDC |
| Control Voltage DC Min | :15VDC |
| Control Voltage DC Max | :30VDC |
| Contact Configuration | :SPST-NO |
| Switching Mode | :Zero Crossing |
| Relay Terminals | :Through Hole |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Control Voltage Type | :DC |
| Current Rating | :7mA |
| Input Voltage | :0V DC to 24V DC |
| Load Voltage Range | :15V DC to 30V DC |
| Operating Voltage Range | :0V DC to 24V DC |
| Weight (kg) | 0.004 |
| Tariff No. | 85364900 |
| Brand/Series | CNSeries |
| ContactForm | SPST-NO |
| CurrentRating | 3.5A |
| Current,Load | 3.5A |
| Current,Rating | 3.5A |
| Current,Surge | 9Apk |
| Function | Zero-Switching |
| MountingType | PCB |
| NumberofPins | 4 |
| RelayType | SolidState |
| Termination | Solder |
| Type | Relay |
| VoltageRange | 24VDC |
| Voltage,Control | 24VDC |
| Voltage,Operating | 15-30VDCVAC |
| Voltage,Rating | 24VDC |
咨询QQ
热线电话