所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Control Voltage Range | 38 VDC to 72 VDC |
| Load Voltage Rating | 0 VDC to 24 VDC |
| Load Current Rating | 3.5 A |
| Contact Form | 1 Form A (SPST-NO) |
| Output Device | AC Output |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Type | PCB Mount |
| Series | CMX |
| Termination Style | Solder Pin |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Current | 3.5A |
| Voltage - Load | 0 ~ 24 V |
| Supplier Device Package | 4-SIP |
| Output Type | DC |
| Packaging | Bulk |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 20 |
| Voltage - Input | 38 ~ 72VDC |
| Package/Case | 4-SIP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话