所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4PDIP |
| Output Type | DC |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Typical Forward Voltage | 1.25 V |
| Maximum Collector Current | 50 mA |
| Maximum Collector Emitter Voltage | 32 V |
| Maximum Forward Voltage | 1.6 V |
| Minimum Isolation Voltage | 8200 Vrms |
| Maximum Collector Emitter Saturation Voltage | 300 mV |
| Maximum Current Transfer Ratio @ Current | 300 % |
| Maximum Input Current | 75 mA |
| Maximum Power Dissipation | 250 mW |
| Maximum Reverse Voltage | 5 V |
| Operating Temperature | -55 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Transistor Output Optocouplers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage | 8200 Vrms |
| Current Transfer Ratio | 50 % to 300 % |
| Maximum Forward Diode Voltage | 1.6 V |
| Maximum Input Diode Current | 75 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Package / Case | DIP-4 |
| Packaging | Tube |
| Forward Current | 50 mA |
| Maximum Fall Time | 2.7 us |
| Maximum Reverse Diode Voltage | 5 V |
| Maximum Rise Time | 2.4 us |
| Output Device | NPN Phototransistor |
| Factory Pack Quantity | 1500 |
| Maximum Input Current | 75 |
| Package Width | 9.6 |
| Mounting | Through Hole |
| Minimum Isolation Voltage | 8200 |
| PCB | 4 |
| Maximum Power Dissipation | 250 |
| Maximum Collector Emitter Saturation Voltage | 300 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Reverse Voltage | 5 |
| Maximum Collector Emitter Voltage | 32 |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Supplier Package | PDIP |
| Standard Package Name | PDIP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Forward Voltage | 1.6 |
| Package Length | 17.8 |
| Pin Count | 4 |
| Package Height | 6.1 |
| Maximum Current Transfer Ratio | 300 |
| Maximum Collector Current | 50 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Matchcode | CNY65 |
| Unit Pack | 30 |
| Standard Leadtime | 6 weeks |
| VDE | YY/N |
| CTR max. | 300% |
| min.oper.temp. | -55°C |
| Rise time | 0.0024ms |
| Channels | 1 |
| CTR at If | 10mA |
| P(tot)max | 250mW |
| Automotive | NO |
| Forward volt.ty | 1.25V |
| Iso.voltage | 8200Vrms |
| CTR min. | 50% |
| CTR at Vce | 5V |
| V(ECO) | 7V |
| V(CEO) | 32V |
| MOQ | 1050 |
| max.oper.temp. | 85°C |
| Package1 | THT-4 |
| Fall time | 0.0027ms |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Current Transfer Ratio (Min) | 50% @ 5mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current Transfer Ratio (Max) | 300% @ 5mA |
| Vce Saturation (Max) | 300mV |
| Voltage - Output | 32V |
| Number of Channels | 1 |
| Current - DC Forward (If) | 75mA |
| Voltage - Isolation | 8200Vrms |
| Package/Case | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Collector Current (DC) (Max) | 0.05 A |
| Collector-Emitter Voltage | 32 V |
| Collector-Emitter Saturation Voltage | 0.3 V |
| Power Dissipation | 0.25 W |
| Operating Temp Range | -55C to 85C |
| Package Type | PDIP |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Forward Voltage | 1.6 V |
| Reverse Breakdown Voltage | 5 V |
| Rad Hardened | No |
| DELETED | Compliant |
| Collector Current (DC) | 0.05 A |
| No. of Channels | :1 |
| Optocoupler Output Type | :Phototransistor |
| Input Current | :50mA |
| Output Voltage | :32V |
| Opto Case Style | :Through Hole |
| No. of Pins | :4 |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Operating Temperature Min | :-55°C |
| Operating Temperature Range | :-55°C to +85°C |
| Weight (kg) | 0.07 |
| Tariff No. | 85411000 |
| Capacitance,Junction | 50pF |
| Creepage | 14mm |
| Current,Collector | 50mA |
| Current,Forward | 1.6A |
| Current,Surge,Forward | 1.5A |
| Current,TransferRatio,Max | 30% |
| Current,TransferRatio,Min | 50% |
| LeadPitch | 15.24(600)mm(mil) |
| PackageType | DIP-4 |
| PowerDissipation | 250mW |
| Temperature,Operating | -55to85°C |
| Time,Delay | 2.6μs |
| Time,Fall | 2.7μs |
| Time,Rise | 2.4μs |
| Time,Turn-Off | 42.5μs |
| Time,Turn-On | 25μs |
| Voltage,CollectortoEmitter | 32V |
| Voltage,EmittertoCollector | 7V |
| Voltage,Forward | 1.6V |
| Voltage,Isolation | 13.9kV |
| Voltage,Reverse | 5V |
| Voltage,RMS | 8.2kV |
| Case | 4PIN |
| Insulation voltage | 8kV |
| Collector-emitter voltage | 32V |
| Turn-on time | 5µs |
| Type of semiconductor component | optocoupler |
| Turn-off time | 5µs |
| Output type | transistor |
| Row pitch | 15.24mm |
| Gross weight | 2.77 g |
| Number of channels | 1 |
| Multiplicity | 1 |
| Current transfer ratio at forward current | 50-300%@10mA |
| Collective package [pcs] | 90 |
| Schematic diagram | see |
| spg | 90 |
咨询QQ
热线电话