所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Transistor Output Optocouplers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Input Type | DC |
| Maximum Collector Emitter Voltage | 32 V |
| Maximum Collector Emitter Saturation Voltage | 0.3 V |
| Isolation Voltage | 13900 Vrms |
| Current Transfer Ratio | 80 % to 240 % |
| Maximum Forward Diode Voltage | 1.6 V |
| Maximum Input Diode Current | 75 mA |
| Maximum Collector Current | 50 mA |
| Maximum Power Dissipation | 250 mW |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Package / Case | DIP-4 |
| Packaging | Reel |
| Forward Current | 50 mA |
| Maximum Fall Time | 2.7 us |
| Maximum Reverse Diode Voltage | 5 V |
| Maximum Rise Time | 2.4 us |
| Number of Channels per Chip | 1 Channel |
| Output Device | NPN Phototransistor |
| Life | New Product: New from this manufacturer. |
| Maximum Input Current | 75 |
| Package Width | 17.8 |
| Mounting | Surface Mount |
| Minimum Isolation Voltage | 8200 |
| PCB | 4 |
| Maximum Power Dissipation | 250 |
| Maximum Collector Emitter Saturation Voltage | 300 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Reverse Voltage | 5 |
| Output Type | DC |
| Maximum Collector Emitter Voltage | 32 |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Supplier Package | SMD |
| Standard Package Name | SMD |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Forward Voltage | 1.6 |
| Package Length | 9.6 |
| Pin Count | 4 |
| Package Height | 6.1 |
| Maximum Current Transfer Ratio | 240 |
| Maximum Collector Current | 50 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Unit Pack | 800 |
| MOQ | 800 |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Current Transfer Ratio (Min) | 80% @ 5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current Transfer Ratio (Max) | 240% @ 5mA |
| Vce Saturation (Max) | 300mV |
| Voltage - Output | 32V |
| Number of Channels | 1 |
| Standard Package | 400 |
| Current - DC Forward (If) | 75mA |
| Voltage - Isolation | 8200Vrms |
| Package/Case | 4-SMD, Gull Wing |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | CNY65ABSTCT |
| No. of Channels | :2 |
| Optocoupler Output Type | :Phototransistor |
| Input Current | :50mA |
| Output Voltage | :32V |
| Opto Case Style | :- |
| No. of Pins | :4 |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85414090 |
| Capacitance,Junction | 50pF |
| Creepage | 14mm |
| Current,Collector | 50mA |
| Current,Forward | 75mA |
| Current,Surge,Forward | 1.5A |
| Current,TransferRatio,Max | 240% |
| Current,TransferRatio,Min | 80% |
| LeadPitch | 15.24(600)mm(mil) |
| PackageType | SMD-4 |
| PowerDissipation | 130mW |
| Temperature,Operating | -55to85°C |
| Time,Delay | 2.6μs |
| Time,Fall | 2.7μs |
| Time,Rise | 2.4μs |
| Time,Turn-Off | 42.5μs |
| Time,Turn-On | 25μs |
| Voltage,CollectortoEmitter | 32V |
| Voltage,EmittertoCollector | 7V |
| Voltage,Forward | 1.6V |
| Voltage,Isolation | 13.9kV |
| Voltage,Reverse | 5V |
| Voltage,RMS | 12kV |
咨询QQ
热线电话