所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Supply Voltage | 12 V |
| Chipsets | HM55 |
| Dimensions | 125 mm x 95 mm |
| Description/Function | Intel Core i7-620LE processor with 2.0 GHz (BGA), 4 MB L2 cache 1066MT dual channel DDR3 SODIMM memory interface for up to 8GB |
| Form Factor | COM Express Basic Type 2 |
| Instruction / Data Cache Memory | 4 MB |
| Backup Battery | Yes |
| Memory Type | DDR3, L2 Cache |
| Memory Size | 8 GB Max |
| Power Consumption | 18 W |
| Interface Type | EDIE, Ethernet, I2C, PCI, SATA, USB |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Processor Type | Intel Core i7-620UE |
| Frequency | 1.06 GHz |
| Maximum Operating Temperature | + 60 C |
| Part # Aliases | 40105 |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话