所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4SMD |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Insertion Loss | 0.5dB |
| Coupling Factor | 12.3dB |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | PCS |
| Power - Max | 3W |
| Coupler Type | Standard |
| Frequency | 1.85GHz ~ 1.91GHz |
| Return Loss | 25dB |
| Isolation | -35dB |
| Package/Case | 0402 (1005 Metric) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 5000 |
| Product | Directional Couplers |
| Product Category | Signal Conditioning |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Series | CP0402 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Package / Case | 0402 (1005 metric) |
| Impedance | 50 Ohms |
| Type | Thin-Film Directional Couplers |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话