所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supplier Package | SMD |
| Standard Package Name | SMD |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Primary/Secondary Maximum VSWR | 1.2 |
| Typical Coupling | 15.5 |
| Mounting | Surface Mount |
| Module/IC Classification | IC |
| Average Incident Power | 3 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Impedance | 50 |
| Maximum Insertion Loss | 0.45 |
| Package Width | 0.84 |
| Frequency Range | 2.4 to 2.484 |
| PCB | 4 |
| Package Length | 1.6 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Configuration | Uni-directional |
| Type | Directional |
| Pin Count | 4 |
| Lead Shape | No Lead |
| Insertion Loss | 0.45dB |
| Coupling Factor | 15.5 ± 1dB |
| Supplier Device Package | 0603 |
| Applications | Wireless LAN |
| Power - Max | 3W |
| Coupler Type | Standard |
| Standard Package | 3,000 |
| Frequency | 2.4GHz ~ 2.484GHz |
| Return Loss | -33dB |
| Isolation | -28dB |
| Package/Case | 0603 (1608 Metric) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Product | Directional Couplers |
| Product Category | Signal Conditioning |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Series | CP0603 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Frequency Range | 2400 MHz to 2484 MHz |
| Package / Case | 0603 (1608 metric) |
| Impedance | 50 Ohms |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话