所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Data Rate | 12Mbps |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Transceivers | 1 |
| Package Type | QFN |
| Pin Count | 24 |
| Power Supply Type | Single |
| Protocols Supported | USB 2.0 |
| Typical Single Supply Voltage | 3 → 3.6 V |
咨询QQ
热线电话