所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Package Name | QFN |
| EU RoHS | Compliant |
| Supplier Package | QFN EP |
| Pin Count | 24 |
| Lead Shape | No Lead |
| Function | Bridge, USB to SMBus |
| Protocol | USB |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Standards | USB 2.0 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 15mA |
| Voltage - Supply | 1.8V, 3 V ~ 3.6 V |
| Standard Package | 1,500 |
| Interface | SMBus |
| Package/Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Pin Ct. | 24 |
| Package Type | QFN |
| Temp Range | -40 to 85C |
| NDA | N |
| RoHS | Y |
| NCNR | N |
咨询QQ
热线电话