所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28PDIP |
| Interrupt Out Delay | 90(Max) ns |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Matchcode | CP82C59A-12Z |
| Unit Pack | 143 |
| Standard Leadtime | 10 weeks |
| MOQ | 429 |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | 28-PDIP |
| Packaging | Tube |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 13 |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话