所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 15V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Bidirectional Channels | 2 |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Voltage - Breakdown (Min) | 5.1V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Applications | General Purpose |
| Standard Package | 3,000 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 75W |
| Type | Zener |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 5A (8/20µs) |
| Package/Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Other Names | 641-1198-1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话