所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Diameter | 2.90" ~ 6.00" (74mm ~ 152mm) |
| Color | Black |
| Material | Ethylene Propylene Terpolymer Rubber (EPDM) |
| Length | 1.12' (342.90mm) |
| Standard Package | 5 |
| Type | Tubing |
| Part # Aliases | 05400743029 80610980130 |
| Unit Weight | 20 lbs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话