所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Type | PCB Mount |
| Life | Obsolete |
| Maximum I ^2 t for fusing (10ms) | 8 A^2 s |
| Transient Over-Voltage | 600 Vpk |
| Mounting | PC Board |
| Dielectric Strength | 2500 Vrms |
| Typical Input Current @ Nominal Voltage | 3 mA |
| Nominal Input Impedance | 21.3 KOhm |
| MaxTurn-On Time | 1/2 cycle |
| Load Current Range | .025 - 2Arms |
| MainCategory | Relays |
| Ambient Operating Temperature Range | -20 to 80 C |
| Load Current | 02 Amps |
| Max On-State Voltage Drop @ Rated Current | 1.6 Vpk |
| Max Surge Current, (20ms) | 40 Apk |
| Ambient Storage Temperature Range | -40 to 100 C |
| Must Turn Off Voltage | 35 Vdc |
| Min Off-State dv/dt @ Max Rated Voltage | 500 V/?sec |
| Load Voltage | 12-280 VAC |
| Control Voltage Range | 35-72 Vdc |
| SubCategory | Solid State Relay |
| Nominal Control Voltage | 60 Vdc |
| Control Voltage | 35-72 VDC |
| MaxOff-State Leakage @ Rated Voltage | 1.5 mArms |
| Output | SCR |
| Max Turn-Off TIme | 1/2 cycle |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Operating Voltage Range (47-63 Hz) | 12-280 Vrms |
| Output Configuration | 1A NO |
| Must Turn On Voltage | 35 Vdc |
咨询QQ
热线电话