所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Product Type | Arrays |
| Circuit Type | Isolated |
| Number of Resistors | 4 |
| Resistor Values | 121 Ohms |
| Tolerance | 1 % |
| Temperature Coefficient | 100 PPM / K |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 150 C |
| Dimensions | 1.5 mm W x 3.2 mm L x 0.5 mm H |
| Lead Spacing | 0.8 mm |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Series | CRA06 |
| Factory Pack Quantity | 5000 |
| Case Length | 3.2 mm |
| Case Height | 0.5 mm |
| Case Width | 1.5 mm |
咨询QQ
热线电话