所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | SMD |
| Number of Resistors | 4 |
| Number of Terminals | 8 |
| Type | Array |
| Circuit Designator | ISOL |
| Technology | Thick Film |
| Operating Temperature | -55 to 155 °C |
| Resistance Value | 154 Ohm |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/°C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| メーカ | Vishay |
| 製品カテゴリ | レジスタネットワークおよびアレイ |
| RoHS | 免責による RoHS 準拠 |
| 製品タイプ | Arrays |
| 回路タイプ | Isolated |
| 抵抗器数 | 6 |
| 抵抗値 | 154 Ohms |
| 公差 | 1 % |
| 温度係数 | 100 PPM / C |
| ピン数 | 8 |
| 動作温度範囲 | - 55 C to + 150 C |
| 寸法 | 1.5 mm W x 3.2 mm L x 0.5 mm H |
| 末端様式 | SMD/SMT |
| パッケージ化 | Reel |
| シリーズ | CRA06E |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resistance (Ohms) | 154 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit Type | Isolated |
| Height | 0.024" (0.60mm) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| Number of Pins | 8 |
| Tolerance | ±1% |
| Package/Case | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Resistor Values | 154 Ohms |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 150 C |
| Series | CRA06E |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Case Length | 3.2 mm |
| Case Height | 0.5 mm |
| Case Width | 1.5 mm |
| Product Type | Arrays |
| Brand/Series | CRA Series |
| Circuit | Isolated Array |
| Power, Rating | 0.063 W |
| Resistance | 154 Ohms |
咨询QQ
热线电话