所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Resistance Value | 15K |
| EU RoHS | Compliant |
| Power Rating per Resistor | 0.063 (1/16) |
| Product Depth | 1.5 |
| Tolerance | 1% |
| Temperature Coefficient | ±100 |
| Termination Style | Convex |
| Product Length | 3.2 |
| Product Height | 0.5 |
| Packaging | Paper Tape and Reel |
| Type | Array |
| Number of Resistors | 4 |
| Mounting | Surface Mount |
| Circuit Designator | ISOL |
| Case Style | Molded |
| Terminal Pitch | 0.8 |
| Technology | Thick Film |
| Number of Terminals | 8 |
| Package/Case | 1206(4 X 0603) |
| Resistance (Ohms) | 15k |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit Type | Isolated |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Height | 0.024" (0.60mm) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Pins | 8 |
| Standard Package | 5,000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话