所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Product Type | Arrays |
| Circuit Type | Isolated |
| Number of Resistors | 6 |
| Resistor Values | 49.9 Ohms |
| Tolerance | 1 % |
| Temperature Coefficient | 100 PPM / C |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 150 C |
| Dimensions | 1.6 mm W x 3.2 mm L x 0.6 mm H |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Series | CRA06P |
| Factory Pack Quantity | 5000 |
| Voltage Rating | 50 V |
| Resistance Value | 49.9 |
| EU RoHS | Compliant |
| Power Rating per Resistor | 0.063 (1/16) |
| Product Depth | 1.6 |
| Temperature Coefficient | ±100 |
| Product Length | 3.2 |
| Product Height | 0.6 |
| Type | Array |
| Mounting | Surface Mount |
| Circuit Designator | ISOL |
| Case Style | Molded |
| Terminal Pitch | 0.8 |
| Technology | Thick Film |
| Number of Terminals | 8 |
| Package/Case | 1206(4 X 0603) |
| Resistance (Ohms) | 49.9 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height | 0.028" (0.70mm) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Standard Package | 5,000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Case Length | 3.2 mm |
| Case Height | 0.6 mm |
| Case Width | 1.6 mm |
咨询QQ
热线电话