所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Resistor Values | 51 Ohms |
| Factory Pack Quantity | 5000 |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 150 C |
| Series | CRA06P |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Temperature Coefficient | 100 PPM / C |
| Packaging | Reel |
| Case Length | 3.2 mm |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 6 |
| Case Height | 0.6 mm |
| Circuit Type | Isolated |
| Case Width | 1.6 mm |
| Product Type | Arrays |
| Tolerance | 1 % |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
咨询QQ
热线电话