所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resistance (Ohms) | 470k |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit Type | Isolated |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Height | 0.024" (0.60mm) |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.059" W (1.60mm x 1.50mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Pins | 4 |
| Number of Resistors | 2 |
| Standard Package | 5,000 |
| Tolerance | ±5% |
| Other Names | CRA6S4470KTR |
| Package/Case | 0606, Convex |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话