所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | SMD |
| Number of Resistors | 4 |
| Number of Terminals | 8 |
| Type | Array |
| Circuit Designator | ISOL |
| Technology | Thick Film |
| Operating Temperature | -55 to 155 °C |
| Resistance Value | 24.9 Ohm |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/°C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resistance (Ohms) | 24.9 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit Type | Isolated |
| Height | 0.024" (0.60mm) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| Number of Pins | 8 |
| Tolerance | ±1% |
| Package/Case | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Resistor Values | 24.9 Ohms |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 150 C |
| Series | CRA06S |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Case Length | 1.6 mm |
| Case Height | 0.5 mm |
| Case Width | 1.5 mm |
| Product Type | Arrays |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
咨询QQ
热线电话