所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Step Down |
| Output Current | 6.5(Typ) A |
| Output Voltage | 15 V |
| Input Voltage | 28 to 140 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Power | 100 W |
| Switching Regulator | Yes |
| Standard Package | Bulk |
| Series | * |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话