所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency - Switching | 100kHz |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Packaging | Bulk |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 7.9 V ~ 17 V |
| Mode | Discontinuous Conduction (DCM) |
| Standard Package | 100 |
| Current - Startup | 68µA |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
咨询QQ
热线电话