所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Internal Driver | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 96 |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Packaging | Bulk |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Constant Current | Yes |
| Voltage - Supply | 11 V ~ 17 V |
| Type - Primary | General Purpose |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Frequency | 6kHz ~ 200kHz |
| Other Names | 598-2329 |
| Topology | Flyback, Step-Up (Boost) |
| Product | LED Lighting Drivers |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Power Dissipation | 400 mW |
| Maximum Supply Current | 4.5 mA |
| Input Voltage | 17 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Operating Frequency | 200 kHz |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话