所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Special Purpose Amplifiers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Channels | Dual |
| Input Offset Voltage | 0.75 mV |
| Supply Current | 5.75 mA, 0.2 mA |
| Maximum Power Dissipation | 500 mW |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Available Set Gain | 0 dB |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Supply Voltage - Min | 4.75 V |
| Current - Output / Channel | 25mA |
| Amplifier Type | Programmable Gain |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 24-SSOP |
| Output Type | Differential |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 5mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.75 V ~ 5.25 V, ±2.38 V ~ 2.63 V |
| Standard Package | 1,000 |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 250µV |
| Number of Circuits | 2 |
| Package/Case | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话