所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers |
| RoHS | No |
| Type | DC Motor Driver |
| Supply Current | 10 mA |
| Operating Temperature | - 40 C to + 150 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC-14 |
| Packaging | Rail |
| Factory Pack Quantity | 55 |
| Life | End of Life: Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer. |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 14-SOICN |
| Applications | Automotive Alternator, 3-Phase |
| Current - Supply | 10mA |
| Voltage - Supply | 9 V ~ 17 V |
| Standard Package | 55 |
| Package/Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话