所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | AC/DC Switching Converters |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC-14 |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 55 |
| Life | Obsolete |
| Supplier Package | SOIC N |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 4(Max) |
| PCB | 14 |
| Package Length | 8.75(Max) |
| Pin Count | 14 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 14-SOICN |
| Applications | Automotive Alternator, 3-Phase |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 10mA |
| Voltage - Supply | 9 V ~ 17 V |
| Standard Package | 55 |
| Package/Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话