所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48LQFP |
| ADC/DAC Resolution | 18/20 Bit |
| Number of Channels | 1ADC /1 DAC |
| Sampling Rate | 48 ksps |
| Number of ADC Inputs | 8 |
| Number of DAC Outputs | 3 |
| Number of DACs | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3|5 V |
| Type | PCM |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Voltage - Supply, Analog | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Number of ADCs / DACs | 1 / 1 |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | 80 / 85 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | Serial |
| Voltage - Supply, Digital | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Resolution (Bits) | 18 b, 20 b |
| Sigma Delta | Yes |
| Supplier Device Package | 48-LQFP |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Package/Case | 48-LQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Product Category | Interface - CODECs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of ADCs | 1 |
| Resolution | 18 bit, 20 bit |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Interface Type | Serial (5-Wire) |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | LQFP-48 |
| Conversion Rate | 48 kSPs |
| Product | Audio CODECs |
| Series | CS4299 |
| Brand | Cirrus Logic |
| Height | 1.4 mm |
| Length | 7 mm |
咨询QQ
热线电话