所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48LQFP |
| ADC/DAC Resolution | 18/20 Bit |
| Number of Channels | 1ADC /1 DAC |
| Sampling Rate | 48 ksps |
| Number of ADC Inputs | 8 |
| Number of DAC Outputs | 3 |
| Number of DACs | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3|5 V |
| Type | PCM |
| Standard Package | Trays |
| Voltage - Supply, Analog | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Number of ADCs / DACs | 1 / 1 |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | 85 / 87 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | Serial |
| Voltage - Supply, Digital | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Resolution (Bits) | 18 b, 20 b |
| Sigma Delta | Yes |
| Supplier Device Package | 48-LQFP (7x7) |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Package/Case | 48-LQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Conversion Rate | 48 kSPs |
| Product Category | Interface - CODECs |
| Number of ADCs | 1 |
| Resolution | 18 bit, 20 bit |
| Supply Current | 10 mA |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Interface Type | Serial |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | LQFP-48 |
| THD plus Noise | - 74 dB |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Supply Voltage - Min | 3.135 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Audio CODEC Type | :Stereo |
| No. of ADCs | :1 |
| No. of DACs | :1 |
| No. of Input Channels | :9 |
| No. of Output Channels | :3 |
| Audio IC Case Style | :LQFP |
| No. of Pins | :48 |
| ADC / DAC Resolution | :20bit |
| ADCs / DACs Signal to Noise Ratio | :70dB |
| IC Interface Type | :Serial |
| Supply Voltage Range | :3.135V to 3.465V, 4.75V to 5.25V |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| MSL | :MSL 3 - 168 hours |
| Base Number | :4299 |
| Operating Temperature Range | :0°C to +70°C |
| Weight (kg) | 0.002 |
| Tariff No. | 85423190 |
咨询QQ
热线电话