所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Current Mode PWM Controllers |
| RoHS | No |
| Switching Frequency | 440 kHz |
| Rise Time | 45 ns |
| Fall Time | 25 ns |
| Operating Supply Voltage | 7.7 V to 20 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Maximum Operating Temperature | + 135 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC-8 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Output Current | 200 mA |
| Output Voltage | - 0.3 V to + 20 V |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Topology | Flyback, Forward |
| Life | Obsolete |
| Duty Cycle | 85% |
| Flyback | Yes |
| Buck | No |
| Cuk | No |
| Standard Package | 2,500 |
| Boost | No |
| Isolated | Yes |
| PWM Type | Current Mode |
| Frequency - Max | 440kHz |
| Voltage - Supply | 7.6 V ~ 20 V |
| Inverting | No |
| Doubler | No |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Divider | No |
| Other Names | CS5124XDR8OSTR |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话