所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Current & Power Monitors & Regulators |
| RoHS | No |
| Product | Power Monitors |
| Supply Voltage - Max | 2.6 V |
| Supply Voltage - Min | 2.4 V |
| Input Voltage Range | 2.4 V to 2.6 V |
| Factory Pack Quantity | 59 |
| Life | Obsolete |
| Meter Type | Single Phase |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - I/O High | 0.8V |
| Voltage - I/O Low | 0.2V |
| Standard Package | 59 |
| Supplier Device Package | 24-SSOP |
| Measurement Error | 0.1% |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 2.9mA |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Package / Case | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Input Impedance | 30 kOhm |
| Other Names | 598-1192-5 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话