所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20SOIC W |
| Type | Air Core Gauge Motor Driver |
| Operating Supply Voltage | 13.1 V |
| Maximum Operating Current | 125 mA |
| Operating Temperature | -40 to 105 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Cut Tape |
咨询QQ
热线电话