所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28SOIC |
| Family | CS8420 |
| Operating Temperature | -10 to 70 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | CD-R, DAT, DVD, MD, VTR |
| Type | Sample Rate Converter |
| Package/Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Category | Audio DSPs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Product | Audio SRCs |
| THD plus Noise | - 117 dB |
| Series | CS8420 |
| Brand | Cirrus Logic |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | - 10 C |
| Package / Case | SOIC-28 |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
咨询QQ
热线电话